Виставки, ярмарки
«Азбукове Королівство Магів і Янголів» Музей книги та друкарства


Точка творення на Форумі видавців

опубліковано 22 серп. 2017 р., 11:53 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 16 серп. 2021 р., 03:00 ]


Найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи незабаром відчинить двері для своїх відвідувачів. З 14 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста, відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові: точка творення».

За 5 днів   можна буде відвідати понад  1000 культурних та освітніх заходів.

«Фокусна тема 24-го форуму – Точка творення.  Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього», – зазначає президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Форум видавців у Львові: точка творення – це:

  • 24-ий Національний книжковий ярмарок
  • 12-ий Міжнародний літературний фестиваль
  • 23-ій Конкурс і церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму»
  • 8-ий Всеукраїнський бібліотечний форум
  • 6-а Благодійна акція  «Третій вік: задоволення від читання»


Запрошуємо на заходи, в яких братимуть участь працівники Державної бібліотеки для юнацтва
Бібліотечний форум_таймлайн

Бібліокараван «Читай, юність!» (2017)

опубліковано 30 трав. 2017 р., 04:54 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 6 черв. 2017 р., 07:17 користувачем Tatyana Yakushko ]

9-11 червня 2017 р. в рамках XVIІI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» буде проводитися бібліокараван «Читай, юність!». 

Організатори: Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Одеська національна наукова бібліотека. 

Початок роботи виставки-форуму о 10.00 в Одеській національній науковій бібліотеці (вул. Пастера, 13, головний корпус).
Програма XVIІI Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині»«Азбукове Королівство Магів і Янголів» V-й щорічний Фестиваль української дитячої книги

опубліковано 13 жовт. 2014 р., 09:49 Tatyana YakushkoЗ 16 по 19 жовтня 2014 р. Музей книги і друкарства України проводить V-й щорічний Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів», присвячений Героїзму та Звитязі Українських Воїнів.Учасники і гості цьогорічного Фестивалю націлені відкрито та щиро підтримати дітей, з окупованих територій та постраждалих під час проведення АТО на Сході України.Упродовж чотирьох днів Фестивалю гості Музею зможуть:


взяти участь в акції «Твоя книга для твого однолітка на Сході України». Прийди на Фестиваль та принеси або придбай книгу для дітей з регіонів України, де відбувається війна. По закінченню Акції книги будуть передані дітям до шкільних бібліотек Луганської та Донецької областей;
створити власноруч та підписати листівку для наших бійців у зоні АТО;
відвідати практичні заняття з психологами, що допоможуть дітям і батькам адаптуватись та зорієнтуватись у складних умовах сьогодення, що пов’язані з проведенням АТО на Сході України.Впродовж усіх днів Фестивалю в Музеї збиратимуться кошти, що будуть передані пораненим воїнам у Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр «Головний військовий клінічний госпіталь».

Також на відвідувачів чекають: виставки на відзначення 80-річчя Національного видавництва дитячої літератури «Веселка»; дитячого пленерного малюнку Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт» (м. Львів), присвячена 200-річчю Т.Г. Шевченка та Небесній Сотні; «Арткнига». Відбуватимуться творчі зустрічі та автограф-сесії з найкращими українськими письменниками, художниками, дослідниками дитячої літератури, психологами, перекладачами, презентації найцікавіших видань української дитячої книги, майстер-класи з виготовлення паперу, каліграфії, книжкової ілюстрації, традиційного українського та духовного співу, акторської майстерності тощо.Гостями цьогорічного Фестивалю стануть письменники: Володимир Рутківський, Іван Андрусяк, Зірка Мензатюк, Леся Воронина, Сергій Гридін, Марія Морозенко, Галина Малик, Сашко Дерманський, Олександр Гаврош та ін.

Художники: Катерина Штанко, Кость Лавро, Віталій Мітченко, Ольга Кваша, Мар’ян Пирожок, Юлія Поліщук.

А також: Іван Малкович, Ірена Карпа, Емілія Огар, Наталія Марченко.

Своїми виступами втішать Заслужений артист України Тарас Компаніченко та гурт Хорея Козацька, дитячий фольклорний ансамбль «Райгородок» під орудою Сусанни Карпенко, ансамбль української аутентичної музики «Божичі», ГИЧ оркестр — музичний гурт зі Львова, театр Володимира Завальнюка «Перетворення» з виставами «Маленький принц» та «Ах, який я молодець!».Дякуємо за підтримку в проведені фестивалю нашим партнерам: Чеському центру у Києві, виробнику паперу «Arctic Paper», Культурно-видавничому проекту «Читомо», Мистецькій аґенції «Арт-Вертеп», веб-порталу «ЛітАкцент», сайту «Вokmal» («Букмоль»), Простіру української дитячої книги «Вarabooka», веб-порталу «Друг читача», Книжковому порталу «Буквоїд».Музей розташований на території Києво-Печерського історико-культурного заповідника «Києво-Печерська Лавра» за адресою вул. Лаврська 9, корп. 9.

Тел. 044-280-66-23, 280-79-76Додаткова інформація:vuam.org.ua (Музей книги і друкарства України)

Музей книги і друкарства України на Facebook

http://bookmuseum-ua.livejournal.com/

1-4 of 4