Книжкова Україна

Літературна мапа України

опубліковано 18 лют. 2017 р., 14:45 Tatyana Yakushko


"Українська літературна мапа" - це онлайн-каталог організацій та культурних установ, ініціативних груп та творчих спілок, що займаються літературними проектами в Україні. До розміщення інформації у Каталозі також запрошуються Локації та ЗМІ, що відкриті до співпраці в рамках літературних проектів та культурних ініціатив.
Платформа створена задля зручності пошуку партнерів та сприяння налагодження співпраці між інституціями, що займаються реалізацією культурних проектів та промоцією літератури в Україні.

Розділи каталогу:

ОРГАНІЗАЦІЇ - державні організації, закордонні культурні центри в Україні, громадські організації, ініціативні групи, творчі спілки, фестивалі, конкурси, видавництва, фонди.
ЛОКАЦІЇ - арт-кав'ярні, бібліотеки, вільні простори, галереї, кінозали, клуби, книгарні, концертні зали, музеї, театри, хаби, інші простори.
ЗМІ - друковані ЗМІ, онлайн-платформи, телебачення, радіо, журналісти.

Київ книжковий 1980-х

опубліковано 21 лист. 2014 р., 09:30 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 21 лист. 2014 р., 09:35 ]

«Кассіопея» представила до Євро 2012 унікальну карту, що повторює шлях довідника-путівника «Київ книжковий», який було випущено до Олімпіади 1980-го року. На електронну карту нанесені 80 книгарень станом на 1980 рік разом з їх детальним описом та фото того, що зараз знаходиться на їх місці. Під час Олімпійських ігор 1980-го року, які приймав Радянський Союз, у Києві проходили відбіркові футбольні матчі Олімпіади. Мабуть, ті футбольні змагання можна вважати найстатуснішими в історії України аж до Євро. 
http://www.facebook.com/storekassiopeya 

1-2 of 2