Книжкові події в ДБУ для юнацтва


Тиждень юнацької книги 18 – 21 квітня 2017 р.

опубліковано 13 квіт. 2017 р., 00:48 Виноградова Людмила   [ оновлено користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]

18-21 квітня 2017 року в Державній бібліотеці України для юнацтва відбулась низька заходів в рамках загальнобібліотечного проекту "Тиждень юнацької книги"

Зустріч з Олексієм Кононенком

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 01:23 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 24 квіт. 2017 р., 08:48 користувачем Tatyana Yakushko ]


18 квітня о 14.00
Запрошуємо вас на творчу зустріч з Олексієм Анатолійовичем Кононенком - Заслуженим діячем мистецтв України, Лауреатом Всеукраїнської літературної премії
ім. Івана Огієнка, членом Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, поетом, письменником, журналістом, автором відомих українських пісень, сценаристом і режисером культурно-мистецьких заходів, .

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004492983751

https://uk.wikipedia.org/wiki/Кононенко_Олексій_Анатолійович

Ласкаво просимо до жвавого спілкування з митцем!

Зустріч відбудеться у приміщенні читальної зали Бібліотеки.

Презентація ліричної збірки Тетяни Добко "Життя триває"

опубліковано 27 бер. 2017 р., 05:26 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 10 квіт. 2017 р., 01:17 ]

7 квітня о 14:30 у відділі мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва відбудеться презентація ліричної збірки керівника Центру науково-бібліографічної інформації, доктора наук із соціальних комунікацій, поетеси Tetyana Dobko Тетяни Добко «Життя триває» (Київ: Світ Успіху, 2016).
https://taniadobko.wordpress.com/
Презентована збірка – шосте видання творів поетеси. Читачам відомі її книжки «Непрохане кохання» (Київ, 1999), «Неспалима весна» (Київ, 2002), «Просто жити» (Київ, 2006), «Любить и верить» (Київ, 2007), «З Тобою і без Тебе» (Київ: Темпора, 2011), а також численні мистецтвознавчі публікації в періодичних виданнях.
До нової ліричної збірки ввійшли вірші, написані переважно упродовж останніх декількох років. Емоційні роздуми про сучасний світ, плин часу, життєві випробування, трагічні сторінки історії України. Любов, мрія і надія надають сили жити гідно і красиво. Деякі вірші друкувалися на сторінках газети «Літературна Україна», більшість – пропонуються до уваги читачів уперше. Видання проілюстроване роботами відомого українського художника Яремків Михайло.
http://www.jaremkiv.in.ua/me/
Поетеса Тетяна Добко відома і як український науковець у галузі бібліографознавства, бібліотекознавства та книгознавства, провідний фахівець Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського. Її перу належать понад 150 наукових праць з питань бібліографознавства, книгознавства, інформатики, довідково-бібліографічного обслуговування, інформаційно-пошукових систем, бібліографічних покажчиків.
Довідки за телефоном: 257-86 -27
Подія у facebookальбом «Тетяна Добко: Творчість - це Музи безмежнії крила»

Театр книги "Маленький принц"

опубліковано 13 бер. 2017 р., 09:01 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 27 бер. 2017 р., 02:50 ]

«Найголовнішого очима не побачиш… Зряче тільки серце».

Вистава 
Театру Володимира Завальнюка "Перетворення" "МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ" у відділі мистецтв.

З нагоди 75-річчя з дня написання (1942) найвідомішого твору Антуана де Сент- Екзюпері, до Міжнародного дня театру, у рамках програми Молодіжна вітальня "Живе спілкування" у відділі мистецтв відбудеться вистава Театру Володимира Завальнюка "Перетворення" "МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ"


"Маленький принц" - одна з найбільш популярних книг в світі. За популярністю з нею конкурують хіба що Біблія і Коран.
6 квітня 2017 року виповнюється 75 років з тих пір, як ця казка-притча вперше була опублікована в Нью-Йорку - місті, куди після окупації Франції військами нацистської Німеччини на деякий час виїхав автор цього твору, французький письменник, поет і професійний льотчик Антуан де Сент- Екзюпері.

Книгу "Маленький принц" не дарма називають універсальною: вона вчить дорослих дивитися на світ очима дітей. При цьому її автор ненав'язливо критикує систему цінностей сучасного "суспільства споживання" і зображує картину ідеального - з його точки зору - світу, де тема безкорисливої дружби і злагоди між людьми займає одне з головних місць.

Антуан де-сент Екзюпері не писав спеціально для дітей, і взагалі за фахом він був не письменником, а відважним льотчиком, чесно виконуючи свій обов'язок у небезпечних та важких умовах. І, тим не менш, книги, які він написав, - одні з найкращих написаних у ХХ столітті.
Вистава «Маленький принц» - це подорож у дитинство для кожного з тих, хто не залишив для себе у дорослому житті світ довіри, захищеності і радості, супутньої йому, коли-то, хто пам'ятає і розуміє свої початкові поняття про світ, речі і людей; і це запрошення для
 тих, хто тільки входить у життя, щоб зміцнити їх віру в те, що зірки сміються, серце здобуває перемогу над розумом, що є на світі Добро, зустрічний рух і відповідальність за тих, хто тобі повірив.

Лауреат багатьох міжнародних фестивалів, режисер і актор Володимир Завальнюк (Volodimir Zavalniuk) та талановита актриса театру і кіно Ганна Яремчук запрошують в захоплюючу пригоду з маленьким хлопчиком, який відкриє нам очі на чудеса повсякденного життя і суть людських відносин.
Театр «Перетворення» спробував розширити рамки казки і представити для вас новаторський погляд на улюблену казку всього світу . Сходити на « Маленького принца » - значить вийти просвітленим і здивованим, принишклим і усміхненим, задумливим і трохи сумним.
Після такого побачення з мистецтвом, як-то не хочеться палити на вулиці, штовхатися в метро, включати мобільний телефон. Серце просить спокою і пішої прогулянки, намагається відкритися першому зустрічному і знайти в ньому друга або родича.
Це означає, що мистецтво - справжнє, а режисер - зробив свою справу.

Читайте подробиці та переглядайте фотоальбом.

Подія у facebook

1-4 of 4