Дмитро Калинчук в бібліотеці!

опубліковано 9 жовт. 2018 р., 06:29 Tatyana Yakushko   [ оновлено 16 серп. 2021 р., 06:07 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]
11 жовтня о 14.30

Державна бібліотека України для юнацтва 

(м. Київ, просп. Голосіївський, 122)

в рамках Тижня юного патріота "Покоління незалежних" 

запрошує  молодь на зустріч з  журналістом-блогером, автором історичних романів, воїном АТО 

Дмитром Калинчуком
Народився 1976 р на козацьких теренах – у місті Запоріжжі. Справжнє ім’я – Дмитро Вовнянко, Закінчив Запорізьку державну інженерну академію. За фахом – інженер-механік.

Жив у Запоріжжі, Харкові та Києві. Працював слюсарем-механозбиральником, столяром, майстром на заводі, наладником верстатів ЧПУ, збиральником меблів, менеджером з продажів, конструктором нестандартного обладнання для телекомунікацій. Пробував себе у підприємництві. Здобув неоцінений життєвий досвід.

Історією цікавився зі школи, спершу – завдяки читанню романів Олександра Дюма та Вальтера Скотта.

Писати почав як блогер. Наразі статті виходять на сайтах «Український тиждень», «Політичний дурдом», «Агрогроші», «Історична правда», «Тексти».

Пригодницькі романи взявся писати не просто для того, щоб розповісти про складний період історії, а щоб показати людей звідти, передати їхні почуття, страхи, сподівання та мрії.

Дмитро Вовнянко (Калинчук) розповідає в ефірі «Сектор Л» про свою книгу «Дівча в прицілі», свій бойовий досвід, і чому книги про війну з’являться лише по її закінченню.
https://www.facebook.com/armyuaFM/videos/940357776105596/


Comments