Екзистенц_і_йні посиденьки...

опубліковано 21 січ. 2020 р., 07:13 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 16 серп. 2021 р., 03:31 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]

Зимові дні – саме правильний час для літературних посиденьок за чашкою чаю у приємному товаристві письменників та поетів. На честь нашого двохріччя, літтусівка “Екзистенц_і_я” кличе вас на зустріч із нашими авторами та спільною книжкою, під час якої ми разом перенесемося у… літо.

Приходьте: 26 січня о 15:00 год., Державна бібліотека України для юнацтва (Голосіївський проспект, 122)

У програмі зустрічі:

Презентація збірки малої прози “Один літній день” з 14-ти оповідань від учасників літтусівки #Екзистенц_і_я. Одного дня ми зібрались, щоб описати один літній день. Ще одного дня ми зберемось разом, щоб прожити ці відчуття уже з вами.

Творчістю ділитимуться учасники нашої спільноти:  Liubov Baz (літературна редакторка збірки), Vitaliy NishchymenkoSlava SerhiichukЛариса ДубасIvan IshchenkoDaniél Svidersky, Олеся Лещенко (Olesia Potarzhevska), Татьяна СидороваViktoriya KrizhanivskaНаталія СтепанчукVita Semenkevych та Kateryna Kholod..

Презентація нового Видавництво “Моторний Равлик”, яке вірить у те, що “головне у книжці – письменник”. Представить його та відповість на запитання співзасновниця видавництва Любов Базь.

Модеруватиме зустріч засновниця літтусівки “Екзистенц_і_я” Liuba Yeremicheva.

Словом, будемо зачитувати найатмосферніші шматки текстів, ловити натхнення, спілкуватись та обійматись. Пригостимо чайком, тож для екологічності, беріть із собою свої горнятка.

Приходьте: будемо раді знайомству!


Comments