"Чарівні істоти української міфології": творча зустріч з сучасною українською письменницею Дарою Корній

опубліковано 21 черв. 2017 р., 01:52 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 02:25 ]
16 червня 2016 року в Державній бібліотеці України для юнацтва відбулася творча зустріч з талановитою письменницею України, володаркою відзнаки «Золотий письменник України» (2016), Лауреатом третьої премії «Коронації слова» за роман «Гонихмарник» (2010), метром українського фентезі, і просто чарівною жінкою – Дарою Корній.

Спілкування із письменницею проходило у невимушеній та приємній атмосфері. У ході цієї креативної зустрічі Дара Корній представила збірку оповідань «Місячне насіння», що знайомить з важливими аспектами життя людини – любов’ю і зрадою, мудрістю і марнославством. Також авторка детально розповіла про свою книгу «Чарівні істоти української міфології.

Духи природи», в якій віднаходимо дослідження величезного шару культурної спадщини давніх українців та химерний світ чарівних істот проукраїнської міфології. 

Під фінал заходу всі охочі мали можливість придбати книги Дари Корній та отримати її автограф. Знайомство із гостею увінчалося щирими оплесками задоволених слухачів, що дякували письменниці за пізнавальну та цікаву бесіду.
Перегляньте більше світлин у Фотоальбомі.
Наталія Гуцул,
завідувач відділу науково-методичної роботи
Державної бібліотеки України для юнацтва