«Я українець, тут моє коріння!»

опубліковано 4 жовт. 2019 р., 06:01 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 16 серп. 2021 р., 04:05 ]

Слово – саме та зброя, що потужно впливає на почуття і думки людей, дозволяє вистояти і перемогти. А поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі. Змінюються часи, влада, людський світогляд, але незмінними залишаються найвищі істини – людська потреба любити й творити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, в якій незгасним вогнищем горить священне і нездоланне почуття любові, яке є насправді вічною темою, що ніколи не покине ні літератури, ні мистецтва взагалі.

     Слово може усе, бо воно було найперше… Воно є перед усім і над усім. І ціни йому немає, як немає ціни рідній землі, чоловічій доблесті, родинному теплу, маминій пісні і жіночій любові…

У рамках загальнобібліотечної програми Тижня юного патріота  11 жовтня о 14-й годині  у відділі мистецтв відбудеться  пізнавальна година «Я українець, тут моє коріння!» за участі Олега Криворота - відомого українського поета, автора 7 поетичних збірок.


Детальніше про автора

Криворот Олег  Григорович

Дата  народження:  17.06.1970р.

 У 1996 р. Закінчив Національний аграрний університет і отримав спеціальність економіст-бухгалтер.

Наразі - заступник  декана економічного факультету з виховної роботи на громадських засадах, старший викладач кафедри обліку та оподаткування Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБІП).

У своїх поезіях  значну увагу автор приділяє філософській ліриці, яка спрямована на осмислення світу, людини. Характерними особливостями лірики поета є художня настанова на пізнання сутнісних проблем буття, часу і простору.

З творчістю поета можна ознайомитися на сайтах:

https://www.stihi.ru/avtor/kryvorot1970

http://www.poetryclub.com.ua/author.php?id=25285

Говорить солов'їна. Поетичними стежками душі:

https://i-ua.tv/programs/hovoryt-solovina/23475-hovoryt-solovina-poetychnymy-stezhkamy-dushi