Хрангели. Вартові добра.

опубліковано 18 лют. 2017 р., 13:05 Tatyana Yakushko   [ оновлено 18 лют. 2017 р., 13:08 ]

Книги, що навчать дитину думати, боротися, дружити й вірити.

Фантастична повість київської письменниці Ніки Ініної розповідає про чудових істот — хрангелів, мета яких — підтримувати, оберігати, охороняти довірених їм дітей. Навіювати їм гарні сни. Бути поруч, коли дитині боляче. Або просто сумно. Або хочеться плакати, а — нікому. Або коли в темряві ховаються якісь жахливі істоти, і навіть маму покликати немає сил ...
Драматична історія починається тоді, коли шість хрангелів розпочинають бій із темнонами. Останнім дуже хочеться керувати душами дітей, вчинками. Чим закінчиться протистояння, хто з хрангелов постраждає, і що мають зробити темнони після вироку, — читач дізнається, пройшовши разом з героями до останньої сторінки.

Наявність в ДБУ для юнацтва:
Ініна Н. Хрангели. - Х.: Ранок, 2016. - 256 с.
Кількість примірників: 10

Відео YouTube


Відео YouTubeПісля нищівної поразки темнони прагнуть реваншу. За допомогою підступного обману вони дізнаються, як послабити хрангелів. І ось вже хрангели стрімко втрачають енергію, а беззахисні дитячі душі їхніх підопічних стають як ніколи уразливими. Війна Світла і Темряви спалахує знову, і хрангели самовіддано кидаються у бій. Вони знов переможуть, тому що на стороні хрангелів — Добро і Любов .
Наявність в ДБУ для юнацтва: дізнавайтесь про надходження

Відео YouTube


Comments