Нові книжки в бібліотеці

Пропонуємо Вам ознайомитись з новими творами художньої літератури,
(м. Київ-127, просп. Голосіївський, 122)

Читачі радять

Читаємо сучасних європейських письменників. Республіка Польща

опубліковано 17 квіт. 2020 р., 09:50 Людмила Гелбутовская

Щоб пізнати країну потрібно не тільки вивчати географію, а й читати художні твори. Так ви зрозумієте думки та мрії, відчуття та самоосмислення людей, що в ній проживають.

2020 рік - це рік Європи в Україні.

Ми рекомендуємо вам до прочитання книги всесвітньовідомих польських письменників, які ви можете прочитати в Державній бібліотеці України для юнацтва.Читаємо сучасних європейських письменників. Швеція та Фінляндія

опубліковано 17 квіт. 2020 р., 09:35 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 17 квіт. 2020 р., 09:45 ]

 
У рамках Року Європи в Україні 2020 громадські організації, їхні альянси у співпраці із інституціями та органами ЄС будуть організовувати діалоги, дебати, конференції, зустрічі європейців та представників європарламенту, з метою підготовки рекомендацій для планування політики України у сфері європейської інтеграції. Інформаційні програми на ТВ, радіо, пресі, інтернеті, промо та роздаткові матеріали, візуалізація, логотип та сайт кампанії, посли доброї волі у містах, брендінг будівель державних установ, громадських місць, творчі конкурси, фестивалі, художні та бізнес події – основні інструменти Року
До Року Європи в Україні пропонуємо вашій увазі віртуальне знайомство з письменниками Швеції та Фінляндіії:Книжкові новинки іноземними мовами

опубліковано 24 лип. 2017 р., 07:38 Tatyana Yakushko   [ оновлено 18 бер. 2018 р., 02:07 користувачем Державна бібліотека України для юнацтва ]

Книжкові новинки відділу літератури іноземними мовами

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 04:26 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 18 бер. 2018 р., 02:07 ]

Підліткам та дітям (лютий 2017 р.)

опубліковано 17 лют. 2017 р., 01:21 Державна бібліотека України для юнацтва   [ оновлено 17 лют. 2017 р., 05:48 ]

Візьми книгу для себе та свого молодшого братика (сестрички) в Державній бібліотеці України для юнацтва!
Сульберґ А. Аудгільд "Хто проти суперкрутих"

Хто проти суперкрутих

Автор: Сульберґ А. Аудгільд
Переклад: Іваничук Наталя
Вік: Діти, 11-14


Дванадцятилітня Анне Беа вважає себе потворою, та й у школі на неї поглядають співчутливо. А дехто, особливо трійко крутелиць із їхнього класу, взагалі відверто з неї глумляться. Тому дівчинка мало з ким спілкується, і якби не найкращий друг Нільс, її життя було б зовсім нестерпним. Але Анне Беа доведеться поглянути в очі своїм найбільшим страхам і дати відсіч суперкрутим. 


Наріне Абгарян "Манюня"

Манюня


Автор: Наріне Абгарян

"Ма­ню­ня" — світла, про­ни­зана сон­цем і за­па­хами схід­ного ринку та на­про­чуд смішна роз­по­відь про ди­тинство, про двох дів­ча­ток-під­літ­ків — На­ріне і Ма­нюню, про грізну й добру Ба — ба­бусю Ма­нюні та про їхніх ро­ди­чів, які пос­тійно пот­рап­ля­ють у ку­медні си­ту­а­ції. Це те саме тепле, пус­тот­ливе і спов­нене ве­се­лих при­год ди­тинство, що його кожна лю­дина зга­дує, як най­щас­ли­віші миті життя.


Алла Гутніченко "Таємниця темних катакомб"
Таємниця темних катакомб

Автор: Алла Гутніченко

Любі читачі і шанувальники дивовижного світу фентезі! У ваших руках друга книга молодої письменниці Алли Гутнченко “Таємниця темних катакомб”. Це історія-продовження попередньої книги “Ненаписана історія”. Тут ви знову зустрінете юну хранительку Віолу та її вірних друзів, познайомитеся з цікавими, часом чудернацькими, персонажами магічного світу Літератури, як позитивними, так і негативними. Разом з головними героями зможете пережити неймовірні й захопливі пригоди, повболівати за своїх улюблених персонажів, відкрити разом з ними найпотаємніші закапелки фантастичного світу, сповненого всіляких цікавинок. Ця захоплива історія юнацьких мрій, дружби, вірності, зради та амбіцій, насичених пригод і справжньої магії триматиме вас у напрузі до останнього речення і залишить приємний післясмак по собі. Що ж, цікавої і захоплюючої вам мандрівки в дивовижний світ Літератури разом з його чудовими героями, яких виплекала уява молодої письменниці Алли Гутнченко!

Марина Рибалко "Марічка і Червоний Король. Місто непокірних."


Марічка і Червоний Король. Місто непокірних.

Автор: Рибалко (Товстенко) Марина
Вік: Діти, 9-13

Марічка і її друзі знову потрапляють до світу Червоного Короля. Але тепер тут панує таємничий тиран Імператор. Він контролює майже цілий світ. Тільки Зелене Королівство відгородилося від нової цивілізації. Але син Зеленого Короля Перелесник приєднується до бунтівників, які прагнуть скинути владу Імператора. Чи зможе Марічка з друзями допомогти бунтівникам – читайте у другій книжці трилогії Марини Рибалко «Марічка і Червоний король».Марина Рибалко "Марічка і Червоний Король. Подорож туди, де сніг."

Марічка і Червоний Король. Подорож туди де сніг.

Автор: Рибалко (Товстенко) Марина
Вік: Діти, 9-13

Будьте обережнішими зі своїми бажаннями! Адже коли дуже-дуже захотіти, можна потрапити поза межі Реальності! А там… поруч зі звичайними людьми живуть дракони, розбійники, королі природних стихій, котрим притаманні людські почуття.

Повернення можливе тільки тоді, коли сила дружби здолає всі випробування і з’єднає в єдине ціле амулет «Скіфське сонце».


Володимир Рутківський "Гості на мітлі"

Гості на мітлі

Автор: Рутківський Володимир
Вік:Діти, 9-13

Стара відьма разом зі своїм слугою, чаклунським котом Аристархом, отримала відрядження з Лисої гори. Вона має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, і викрасти якусь дівчинку для того, щоб зробити її своєю ученицею. Спочатку страшні посланці навіть перевиконують план...

Сергій Гридін "Кігтик Ковбаско"

Кігтик Ковбаско

Автор: Гридін Сергій
Вік:Діти, 8-12


П’ятикласникові Олегові життя власного кота Кігтика Ковбаска здається мало не щастям – їж, гуляй і вилежуйся, скільки влізе. Проте одного ранку хлопцеві доведеться прокинутися… котом. А Ковбаскові – піти до школи замість свого господаря. Якими пригодами обернулося це дивне перетворення – читайте у новій книзі Сергія Гридіна.
Андрухович Софія, Прохасько Мар'яна "Сузір'я курки"
Сузір'я курки

Автор: Андрухович Софія, Прохасько Мар'яна
Вік:Діти, 6-9

У «Сузір’ї Курки» все навпаки: головна героїня тут – не дівчинка, а старенька бабуся Марія, яка живе високо в горах зі своєю улюбленою куркою Марічкою. Марія не припиняє з широко розплющеними очима дивуватись із цього світу і щодня відкриває для себе щось нове. Заради своїх друзів, дідусів Кулінського і Зелінського, Марія долає власні страхи і вирушає до темного лісу, в якому водяться кабанюки з крученими хвостами, ведмедевзі, які іклами розгризають скелі, а кігтями перетинають стовбури сосон, та інші чудовиська. На Марію з Марічкою в лісі чекають небезпеки, несподіванки, відкриття і справжні пригоди. Виявляється, що в лісових хатинках не завжди живуть лихі істоти, і що діти бувають хоробрішими й відповідальнішими від дорослих, і що навіть для літньої людини щось постійно трапляється вперше.

«Сузір’я Курки» – це історія про дитинство і старість, про зв’язок між живими істотами і природою, про емпатію і страхи, про бабусю і дівчинку, рись і кота, про курку Марічку і велику зоряну курку Іскру, яка дивиться з небес.

Галина Кирпа "Мій тато став зіркою"

Мій тато став зіркою

Автор: Кирпа Галина
Вік: Діти, 5-9

«Мій тато став зіркою» – зворушлива оповідь маленької дівчинки, тато якої загинув на Майдані. Дівчинки, якій важко змиритися з тим, що тато вже не пригорне її міцно-міцно, не малюватиме з нею пастельками тополю аж до неба, не побачить її маленької сестрички. Героїня книжки роздумує про зовсім не дитячі теми: смерть, барикади, гради та біженців. Але полеглий за правду тато світить їй із неба яскравою зіркою…
Зірка Мензатюк "Чарівні слова"

Чарівні слова

Автор: Зірка Мензатюк

Можна гратися зі звуками, буквами та словами і при цьому добре засвоювати український правопис. Про незвідані таємниці рідної мови йдеться у казочках про мову від Зірки Мензатюк. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.


Шене Керстин, Гунтесрайнер Нина "Хочеш бути моїм другом?"

Хочеш бути моїм другом?

Автор: Шене Керстин, Гунтесрайнер Нина
Вік: Діти, 3-6

Що робити, коли в тебе зовсім немає друзів, а улюблені іграшки вже не тішать?.. Вирушити на пошуки справжнього друга! Саме так і чинить кумедний пес Джек. Щосили він намагається заприязнитися з кожним, кого зустрічає, але весь час потрапляє в безглузді ситуації. Та Джек не сумує. Справжній друг обов’язково з’явиться та буде радий прийняти тебе таким, який ти є! Ця історія допоможе малюкам дізнатися, що потрібно робити, коли хочеш знайти друзів.
Лоренц Паулі і Катрін Шерер "Лисичка йде до бібліотеки"

Лисичка йде до бібліотеки

Автор: Лоренц Паулі і Катрін Шерер 
Вік: 3-6

Ця історія про те, як звичайна лисичка випадково потрапила до надзвичайного світу знань. Як це їй вдалося? Вона просто заскочила до бібліотеки. Мерщій за нею! Адже це так цікаво!..

1-5 of 5