Путівник читача
«BaraBooka» – перший український універсальний інформаційний ресурс про видання для дітей та юнацтва.
  • Оприлюднюємо фахові оцінки видань, що їх сьогодні пропонують українські видавництва (новинки та видання минулих років, які можна знайти у книгарнях чи в бібліотеках) – для тих, хто обирає, що читати дітям та підліткам;
  • Розмірковуємо про правильний вибір книжок, про потребу та користь читання для дітей і підлітків – інтерв’ю з українськими та зарубіжними психологами, педагогами, письменниками, художниками, літературознавцями;
  • Спілкуємося з найкращими авторами, ілюстраторами, видавцями та дослідниками дитячої книжки – про дитинство та дитячість, читання і творчість, виховання та розвиток;
  • Розповідаємо про переможців українських змагань серед видань для дітей та юнацтва;
  • Гортаємо взірцеві закордонні видання для дітей;
  • Підказуємо, де можна знайти захопливі читанки, слуханки та розвивалки в мережі та крамницях та ін.
 
«Букмоль» — це незалежний культурний проект для дітей, їхніх батьків та усіх-усіх небайдужих й охочих до читання.
«Букмоль» - це маленький путівник для батьків та їхніх дітей у світі сучасної літератури. Ми залюбки розповімо вам про відому й маловідому дитячу літературу, про цікаві книжки для підлітків, яскраві книжки-картинки для малюків, про їх авторів та ілюстраторів, а також поділимось інформацією про визначні місця і важливі події літературного життя України та світу.
 
«Читомо» – культурно-видавничий проект про книги, літературні події, книжкову графіку та письменників, художників, видавців та інших. - всiх тих, хто живе мистецтвом книги.
– формування нової читацької культури;
– запровадження іноземного досвіду популяризації читання;
– розвиток української книжкової журналістики;
– демонстрація синтезу мистецтв, що виявлятиметься у взаємодії літератури, аудіо- й візуальних засобів;
– стимулювання спілкування між любителями книги;
– проведення книжкових акцій, зустрічей, дискусій, майстер-класів;
 
 Проект "Автураhttp://avtura.com.ua/". Сучасна українська література : Книжки, автори, видавництва, книгарні
  
 «Укр.Літ» - портал сучасної української літератури. 
Засновник: Національна спілка письменників України.
http://ukrlit.org/Портал присвячено літературному процесові в Україні: діяльності літспільнот і студій, фестивалів, книжкових виставок-ярмарків, новинкам і преміям.
  
 
КЛЮЧ - "Краща література юним читачам" - проект, присвячений дитячій літературі України.
Цей проект має на меті допомогти дітям і підліткам отримати фахову інформацію про нові і призабуті книжки, видані в Україні, познайомити з письменниками і художниками-ілюстраторами, які присвятили свій талант дитячій літературі; дорослому зацікавленому читачеві – ознайомитися із літературознавчими та книгознавчими розвідками у галузі дитячої літератури, а також – при бажанні – взяти участь у дискусії про шляхи розвитку української дитячої книги і літератури, або залишити свої міркування стосовно того або іншого видання, яке рецензується на сторінках «КЛЮЧа».
«Читанка» - дитяча публічна онлайн-бібліотека.
Ми не скануємо сучасні дитячі книжки і не станемо їх викладати на цей сайт, якщо нам хтось надішле. Сучасну дитячу книгу можна купити у крамниці. У нашій бібліотеці будуть тільки ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.
KidReader.ru — iнформацiйний сайт про дитячу лiтературу. На сайтi розмiщенi рецензії, інтерв'ю з відомими авторами, видавцями, вчителями, статті та новини дитячого книговидання.
Якщо вашій дитині від півтора до 16 років, KidReader допоможе вам правильно вибрати цікаву і корисну книгу. В каталозі авторів та ілюстраторів ви знайдете докладну інформацію про тих, хто створив книгу, вклавши в неї свої найкращі думки і почуття.

Якісна навігація в світі дитячої літератури - наша основна мета. Огляди та статті, що публікуються на сайті, містять новини про найважливіші події книжкового ринку, виставках, рейтингах популярності книг.
 
«Папмамбук» - російський проект про книжки для маленьких дітей, яким читають дорослі, зорієнтовано передусім на батьків, психологів і педагогів.
Наша головна задача - зрушити суспільний інтерес від книги-предмета до читання як процесу. Читання - це фундаментальний навик, на основі якого будується вся система освіти. Можливо, якщо ми навчимося глибше розуміти читання, якщо змінимо свій погляд на нього, це стане першим кроком до зміни наших уявлень про навчання дітей.
«Книжковий експерт XXI століття» - спецпроект, де про книжки для старших дітей говорять самі підлітки, розповідають про улюблені книжки, пояснюють свій вибір і свої переваги.
«Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки.
Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали. Сподобалось воно чи ні, вразило оригінальністю чи розчарувало примітивністю – про все це довідаються відвідувачі сайту. Якщо ви хочете допомогти читачам зорієнтуватися в книжковому просторі — висловіть свою думку на порталі “Друг читача”.
Підсумки конкурсу підводяться щомісяця. Переможець отримує книжку у подарунок.
«Сорока-Ворона»http://soroka-vorona.info/ - cайт створено для майбутніх батьків, молодої сім`ї, сучасних мам, тат, бабусь, дітей і вихователів.
Тут Ви знайдете багато цікавої та корисної для виховання дітей інформації: вірші на різні теми і до різних свят, казки, пісні, розмальовки, лічилки, скоромовки, статті тощо. 
  Розділи містять основну інформацію про сучасний ринок книжкової справи.

Відповідно, у розділі "Статистика" подається головним чином інформація із цифрами з галузі, посилання на сайти, де можна знайти інформацію про статистику.

У розділах "Видавництва", "Книгарні", "Бібілотеки", "Друкарні" збирається матеріал про тих, хто продукує і розповсюджує книгу (адреси, інтернет-посилання), "Електронні бібліотеки" — відповідно, ті сайти і пошукові портали, які дають змогу знайти легальну книжкову інформацію.

 

Книжки зі смаком винограду та вина

опубліковано 8 лист. 2020 р., 07:54 Tatyana Yakushko   [ оновлено 8 лист. 2020 р., 08:41 ]

8 листопада в Україні вперше відзначається День виноградаря та винороба.  
Довідка: День виноградаря і винороба України — професійне свято виноградарів та виноробів, яке відзначатимуть щорічно у другу неділю листопада з 2020 року
Створені українськими виноробами продукти дають можливість розвивати український гастротуризм та приваблюють  гостей зі всього світу.

А бібліотека  пропонує добірку книжок зі смаком винограду та вина.

Боскер Б.
Схиблені на вині. Мандрівка у вишуканий світ сомельє [Текст] / Б. Боскер ; пер. з англ. Г. Руль. — Київ : Наш формат, 2018. — 344 с.
Мова: Українська     Шифр: 663.21-057.5     Авторський знак: Б85    

Журналістка Б’янка Боскер зовсім не розумілася на вині, вважала сомельє лише пафосними офіціантами, а єдиною реакцією її мозку на келих червоного чи білого було банальне «Ура! Я п’ю вино!». Та одного разу вона зовсім випадково зацікавилася світовими змаганнями сомельє. Відтоді почалася її подорож серед шанувальників смаків, шукачів надзвичайних пляшок, творців запахів, схиблених гедоністів і найамбітніших сомельє світу.

То навіщо весь цей галас навколо вина? Чи справді є різниця між пляшкою за 20 і за 200 доларів?

Книжка для широкого кола читачів. Для тих, кого захоплює робота сомельє або ж хто навпаки скептично ставиться до винного бізнесу. Для всіх, хто любить вино, хоче зрозуміти, як розбиратися в ньому та смакувати цей напій.

Ця книжка — не суха інструкція із вибору вина. Авторка занурюється в шалений світ одержимості цим напоєм, шукає найкращий спосіб розібратися в різновидах та присмаках вина та навчитися завдяки ним смакувати життя.

Опис документа

   
 
Але ж крім виноградних, ще  медові.
Горніч М.Л.
Медові вина [Текст] : Як зробити медове вино в домашніх умовах / М. Л. Горніч. — 2-е вид., переробл. і допов. — Київ : Медицина України, 2008. — 127с.
Мова: Українська     Шифр: 36.87     Авторський знак: Г69   

У книзі розглянуто весь цикл виробництва медового вина, особливості окремих операцій, наведені способи розрахунку медового сусла. Значна увага приділяється виготовленню медово-плодоягідних і плодоягідно-медових вин. Здійснена спроба систематизувати знання з медоваріння як власні – автор протягом 20 років виготовляє медові вина на любительському рівні – а також досвід інших медоварів.

Для широкого кола пасічників і читачів, які цікавляться питаннями медоваріння. 
Опис документа

   
 

А також багато літературних творів, історичних романів, прози та поезії, де автори обрали назву "зі смаком". То ж перевірте, як й чим вам смакуватимуть ці книжки.

Молоде вино [Текст] : Антологія поезії / Упоряд. М.Розумний. — Київ : Смолоскип, 1994. — 232с. — (Антологія поезії).
Мова: Українська     Шифр: 84(4Укр)6-5     Авторський знак: М75    
Опис документа

   
 
Богданова А.И.
Святое вино. Поминки по Яну Фаустину [Текст] : Исторические романы / А. И. Богданова. — Москва : Сов. писатель, 1991. — 464с.
Мова: Російська     Шифр: 84.4Рос6     Авторський знак: Б73    
Опис документа

   
 
Боровский М.Р.
Кроваво-красное вино Алушты [Текст] : ист.-энологическое эссе / М. Р. Боровский ; [М.Р. Боровский]. — Мелитополь : Мелитопольская городская типография, 2018. — 214 с. : 20 с. ил. — Авт. указан над вып. дан.
Мова: Російська     Шифр: 908(477.75)     Авторський знак: Б83    
Опис документа

   
 
Брэдбери Р.
Вино из одуванчиков [Текст] : [пер. с англ. Э. Кабалевской] / Р. Брэдбери. — Москва : Изд-во "Э", 2016. — 320 с. — (Pocket book).
Мова: Російська     Шифр: 821.111(73)     Авторський знак: Б89    
Опис документа

   
 
Брэдбери Р.
Вино из одуванчиков [Текст] : [роман] / Р. Брэдбери. — Киев; Харьков : Юнисофт, 2015. — 336 с. — (Классика жанра).
Мова: Російська     Шифр: 821.111(73)     Авторський знак: Б89    
Опис документа

   
 
Бредбері Р.
Кульбабове вино [Текст] : [повість] / Р. Бредбері ; іл. В. Пінігіна. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2016. — 192 с. — (Чумацький шлях).
Мова: Українська     Шифр: 84.7США     Авторський знак: Б87    
Опис документа

   
 
Валериус Г.
Роковое вино [Текст] : Грамматика французского языка / Г. Валериус ; [пер. с нем С.А. Хоркиной]. — Москва : АСТ : Астрель, 2006. — 158 с. — (Учебный детектив).
Мова: Російська     Шифр: 811.133.1‘36(07)     Авторський знак: В15    
Опис документа

   
 
Гаврош О.Д.
Чорне вино любові [Текст] / О. Д. Гаврош. — Ужгород : Ліра, 2013. — 16 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Г12    
Опис документа

   
 
Дейли Д.
Под сенью виноградных лоз [Текст] : роман / Д. Дейли. — Москва : Эксмо, 1997. — 400с. — (Наслаждение).
Мова: Російська     Шифр: 84.7США     Авторський знак: Д27    
Опис документа

   
 
Джонс Е.
Волшебник поневоле/Е. Джонс. Солнечная лотерея/Ф.-К. Дик. Вино грез/ Дж. Макдональд [Текст] : [сборник] / Е. Джонс. — Киев : Зовнішторгвидав України, 1993. — 512с. — (VEGA).
Мова: Російська     Шифр: 84(7США)     Авторський знак: Д42    
Опис документа

   
 
Дяків О.І.
Терпке вино, як помаранча осені [Текст] : лірика / О. І. Дяків. — Заліщики : Заліщицька районна друкарня, 2014. — 52 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Д99    
Опис документа

   
 
Іваничук Р.І.
Черлене вино. Манускрипт з вулиці Руської [Текст] : Романи / Р. І. Іваничук. — Харків : Фоліо, 2006. — 381с. — (Українська література).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: І-19    

У романі «Черлене вино» відтворено події XVстоліття: героїчна оборона Олеського замку,маленького острівка народної волі, що кинув виклик можновладній шляхті…

«Манускрипт з вулиці Руської» воскрешає перед читачами Львів кінця XVI початку XVII століття, Львів періоду перших братських шкіл, в яких зароджувалися ідеї визвольної боротьби – майбутньої Хмельниччини.

Опис документа

   
 
Калитко К.
Катівня. Виноградник. Дім [Текст] / К. Калитко. — Львів : Вид-во Старого Лева, 2014. — 142 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: К17    
Ця книжка – як вино зі зболеної лози, пророслої на суворому ґрунті – про те, як тривожно дихається у спустошеному й виснаженому домі, про те, як тяжко він віднаходиться й гостро відчувається. Ці вірші – як те саме терпке вино – із землі, крові й повітря. Вони – про потребу жити й дихати, боятися й радіти, втрачати і створювати, про вміння цінувати біль за те найживіше, що він приносить із собою. Про те, що всі ми хочемо й повинні відшукати Дім, а в ньому – себе та своє терпке життя.
Опис документа

   
 
Кудлик Р.М.
Нічне збирання винограду [Текст] : Поезії / Р. М. Кудлик. — Львів : Б.в., 2001. — 87с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр-5     Авторський знак: К88    
Опис документа

   
    
 
Немировськи І.
Вино самотності [Текст] : роман / І. Немировськи ; з фран. пер. Г. Малець. — Київ : Пульсари, 2010. — 192с. — (Класика).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Фра     Авторський знак: Н50    
У романі Ірен Немировськи «Вино самотності» (1935), багато в чому автобіографічному, змальована доля родини, яка з виру революції в Росії втекла до Парижа. Втрата коріння, самотність, а також нестримне бажання скинути з себе пута — ось що вирує в замкненому гнітючому родинному колі. Оповідаючи про болісне звільнення, цей зворушливий роман розкриває нам непересічний талант однієї з відомих письменниць минулого століття
Опис документа

   
 
Неруш О.М.
Червоне недопите те вино... [Текст] / О. М. Неруш. — Хмельницький : ФОП Стасюк Л.С., 2013. — 20 с.
Мова: Російська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Н54    
Опис документа

   
 
Новикова Л.В.
Виноградна гойдалка [Текст] : поезія для дітей / Л. В. Новикова. — Київ : Фенікс, 2016. — 80 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Н73    

«Виноградна гойдалка» — книжка, яка дарує маленьким читачам вірші про красу й чарівність рідної природи. Місяць за місяцем, наче сонячна карусель, змінюються пори року. Та будь-яка пора — це неперевершений витвір природи: коли буяє земля, заквітчана первоцвітом, коли літо духмяніє липами й медом, коли дари свої роздає щедра осінь і коли танцює білими заметілями зима.

Вірші Лідії Новикової світлі й теплі, напоєні сонцем і любов'ю. Вони передають барви лісу й поля, неба й води, наповнені квітковою ніжністю, сонячною невагомістю, свіжою метафоричністю та непідкупною простотою. Вміла фонетична побудова робить їх милозвучними, цікавими і такими, що швидко й легко запам'ятовуються. Твори пронизані нетлінною любов'ю до природи та виховують у дітей почуття краси, любові й доброти.

Симоненко В.
Вино з троянд [Текст] / В. Симоненко. — Львів : Каменяр, 1965. — 58 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: С37    
Опис документа

Книга поза часом і простором

опубліковано 11 вер. 2020 р., 01:19 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 11 вер. 2020 р., 01:21 ]

Презентація Google


Книжки зі смаком. Горіхові книжки

опубліковано 29 серп. 2020 р., 01:55 Tatyana Yakushko

 
Мак‘юен І.
Горіхова шкаралупа [Текст] / І. Мак‘юен ; пер. з англ. М. Семашиної. — Київ : КМ-БУКС, 2018. — 208 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.111     Авторський знак: М17    
Опис документа

   
 
Астаф‘єв О.
Горіхові револьвери [Текст] : лірика / О. Астаф‘єв. — Київ : Логос, 2018. — 446 с. — (Палімпсести).
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: А91    
Опис документа

   
 
Сименон Ж.
Грязь на снегу; Красный свет; Свидетели; И все-таки орешник зеленеет [Текст] / Ж. Сименон. — Москва : Правда, 1991. — 589с.
Мова: Російська     Шифр: 84.4Фра     Авторський знак: С37    
Опис документа

   
 
Поттер Б.
Казка про білченя Горіхама; Казка про Джеміму Качку-О'Зерну [Текст] / Б. Поттер ; [пер. з англ. Ю. В. Лисенка]. — Харків : Фоліо, 2019. — 127 с. — (Шкільна бібліотека української та світової літератури).
Мова: Українська     Шифр: 821.111-343     Авторський знак: П64    
Опис документа

   
 
Караваев Г.
Миндальная косточка [Текст] : Роман и повести / Г. Караваев. — Москва : Сов.писатель, 1991. — 368 с.
Мова: Російська     Шифр: 84.4Рос6     Авторський знак: К21    
Опис документа

   
 
Уэдсли О.
Миндаль цветет. Сила любви [Текст] : Романы / О. Уэдсли. — Харьков : Глобус, 1995. — 384с.
Мова: Російська     Шифр: 84.4Вел     Авторський знак: У97    
Опис документа

   
 

   
 
Ярош В.
Три горішки для Сашка [Текст] : [повість] / В. Ярош ; худож. М. Лабиріна. — Київ : Фонтан казок, 2019. — 264 с. : іл. — (Книжка про мене).
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Я77    
Опис документа

   
 
Косенко І.С.
Фундук: прикладна генетика, селекція, технологія розмноження і виробництва [Текст] : навч. посіб. / І. С. Косенко, А. І. Опалко, О. А. Опалко ; за ред. І.С. Косенка. — Київ : Наукова думка, 2008. — 256с.
Мова: Українська     Шифр: 42.357я73     Авторський знак: К71    
Опис документа

   
 
Чарівні горішки [Текст] : Казки з Покуття : Нові записи укр. народ. казок з Покуття / Упор. М.В.Буджак. — Львів : Каменяр, 2002. — 160 с.
Мова: Українська     Шифр: 82.3(4Укр)-6     Авторський знак: Ч-20    
Опис документа

   


Книжки зі смаком. Медові книжки

опубліковано 19 серп. 2020 р., 06:34 Tatyana Yakushko   [ оновлено 9 вер. 2020 р., 03:59 користувачем Людмила Гелбутовская ]


Дух медовий листя [Текст] : твори рос. поетів / пер. М. Кондратенка. — Львів : Каменяр, 2009. — 92с.
Мова: Українська     Шифр: 84(4Рос)     Авторський знак: Д85    
Опис документа

   
 
Медова Чернігівщина [Текст] / [ред.-упоряд. М. Будлянський]. — Чернігів : Десна, 2013. — 192 с.
Мова: Українська     Шифр: 46.91     Авторський знак: М42    
Опис документа

   
 
Між Карпатами і Татрами [Текст] : Оповідання "Медова баба" Душана Міколая в укр. пер. І. Яцканина. Вип. 29 / [засновник Т. Ліхтей]. — Ужгород : ТIMPANI, 2018. — 72 с. — Текст парал. словац.
Мова: Українська     Шифр: 821.162.4(08)     Авторський знак: М58    
Опис документа

   
 
Альмірі Л. М.
Мед із дідусевої пасіки [Текст] / Л. М. Альмірі // Позакласний час. — 2008. — № 4. — С. 40-44.
Мова: Українська     Шифр: 74.200.58Сценарії    
Опис документа

   
 
Андреева Н.В.
Грозы медового месяца [Текст] : [роман] / Н. В. Андреева. — Москва : АСТ : Астрель : Люкс, 2005. — 413 с. — (Городской роман).
Мова: Російська     Шифр: 84.4Рос6     Авторський знак: А65    
Опис документа

   
 
Вилар С.
Светорада Медовая [Текст] / С. Вилар. — Харьков; Белгород : Книжный клуб, 2008. — 608с.
Мова: Російська     Шифр: 84.4Укр6=Рос     Авторський знак: В44    
Опис документа

   
 
Гаман В.П.
Мед - полин любові [Текст] : Оповідання різних років / В. П. Гаман. — Київ : Укр.письменник, 1995. — 384 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Г18    
Опис документа

   
 
Горніч М.Л.
Медові вина [Текст] : Як зробити медове вино в домашніх умовах / М. Л. Горніч. — 2-е вид., переробл. і допов. — Київ : Медицина України, 2008. — 127с.
Мова: Українська     Шифр: 36.87     Авторський знак: Г69    
Опис документа

   
 
Данилевська Н.
Ой ти, Калито, ой медовая [Текст] / Н. Данилевська, М. Ткач. — Київ : Український Центр духовної культури, 2004. — 72с.
Мова: Українська     Шифр: 63.5(4Укр)     Авторський знак: Д18    
Опис документа

   
 
Джарвис Д.С.
Мед и другие естественные продукты [Текст] : Опыт и исследования одного врача / Д. С. Джарвис. — Бухарест : Апимондия, 1981. — 126 с. — (Из тайн природы).
Мова: Російська     Шифр: 53.51     Авторський знак: Д40    
Опис документа

   
 
Джарвис Д.С.
Мед и другие естественные продукты [Текст] : Опыт и исследования одного врача / Д. С. Джарвис. — Киев : Хрещатик, 1993. — 136 с.
Мова: Російська     Шифр: 53.51     Авторський знак: Д 40    
Опис документа

   
 
Каур Р.
Молоко і мед [Текст] / Р. Каур ; пер. з англ. І. Шувалової. — Харків : Vivat, 2019. — 208 с. — (Художня література).
Мова: Українська     Шифр: 821.111(71)     Авторський знак: К30    
Опис документа

   
 
Коваль І.В.
Цвіт пахне медом [Текст] / І. В. Коваль. — Київ : Укр. письменник, 1988. — 292с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: К56    
Опис документа

   
 
Констан П.
Мед и лед [Текст] : роман : пер. с фр. / П. Констан. — Мн. : Макбел, 2010. — 160 с. — (Библиотека французской литературы).
Мова: Російська     Шифр: 821.133.1     Авторський знак: К65    
Опис документа

   
 
Кремінь Д. Д.
Медовий місяць у Карфагені [Текст] : вибрані вірші та симфонії / Д. Д. Кремінь. — Миколаїв : Іліон, 2014. — 252 с. — (Південна бібліотека).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: К79    
Опис документа

   
 
Куява Ж.В.
Із медом полин [Текст] : роман / Ж. В. Куява. — Харків : Кн. клуб "Клуб сімейн. дозвілля", 2013. — 272 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: К96    
Опис документа

   
 
Лазебный А.
Пчелиная аптека: Все о медолечении и пчелоужалении [Текст] / А. Лазебный. — Донецк : БАО, 2012. — 384 с.
Мова: Російська     Шифр: 615.89     Авторський знак: Л17    
Опис документа

   
 
Ліндгрен Т.
Джмелиний мед [Текст] : [повість] / Т. Ліндгрен ; [пер. зі швед. О. Сенюк]. — Львів : Кальварія, 2002. — 128с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Шве     Авторський знак: Л59    
Опис документа

   
 
Малкович І.
Велике місто, маленький зайчик, або мед для мами [Текст] / І. Малкович, С. Усс ; іл. С. Усс. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019. — 32 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: М19    
Опис документа

   
 
Омелаенко С.Б.
Этот сладкий-сладкий мед [Текст] / С. Б. Омелаенко. — Киев : Освіта, 1992. — 64с.
Мова: Російська     Шифр: 46.9     Авторський знак: О-57    
Опис документа

   
 
Первомайський Л.С.
Дикий мед [Текст] : [збірка творів] / Л. С. Первомайський. — Київ : Либідь, 2011. — 608с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: П26    
Опис документа

   
 
Простакова Т.М.
Лечение водой, глиной, медом и пиявками [Текст] / Т. М. Простакова. — Харьков; Белгород : Кн. клуб "Клуб семейн. досуга", 2009. — 224с. — (Семейный лечебник).
Мова: Російська     Шифр: 53.59я2     Авторський знак: П82    
Опис документа

   
 
Пуздровський Є.П.
Медовий місяць в Кенгірі; Зоряна [Текст] : повісті / Є. П. Пуздровський. — Сімферополь : Н. Оріанда, 2013. — 104 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: П88    
Опис документа

   
 
Рогозинский В.В.
Медовый месяц Михаила Булгакова [Текст] : Киевская феерия / В. В. Рогозинский. — Киев : Задруга, 2009. — 135с.
Мова: Російська     Шифр: 83.34Рос6-8     Авторський знак: Р59    
Опис документа

   
 
Романова М.Ю.
Медоносная пасека [Текст] : 1000 полезных советов / М. Ю. Романова. — Харьков : Аргумент-принт : Виват, 2015. — 256 с. — (Полезная книга).
Мова: Російська     Шифр: 46.91     Авторський знак: Р69    
Опис документа

   
 
Рюриков Ю.Б.
Мед и яд любви [Текст] / Ю. Б. Рюриков. — Москва : Мол. гвардия, 1990. — 446 с.
Мова: Російська     Шифр: 88.5     Авторський знак: Р97    
Опис документа

   
 
Савка І.
Осиний мед дикий [Текст] / І. Савка. — Львів : Вид-во Старого Лева, 2013. — 318 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: С13    
Опис документа

   
 
Тибель В.В.
Медова казка [Текст] : роман-казка / В. В. Тибель. — Луцьк : Твердиня, 2016. — 172 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Т39    
Опис документа

   
 
Ткач В.І.
Мед на ножі (Цивілізація Виходу) [Текст] : [SMS-мандри] / В. І. Ткач. — Чернівці : Букрек, 2017. — 328 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Т48    
Опис документа

   
 
Томс Б.І.
З медових гір медові квіти [Текст] : поезії / Б. І. Томс. — Тернопіль : Астон, 2013. — 120 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Т56    
Опис документа

   
 
Филлипс С.-Э.
Медовый месяц [Текст] : [роман] / С. -Э. Филлипс. — Москва; Мн. : АСТ :Попурри, 2000. — 448с. — (Современный любовный роман).
Мова: Російська     Шифр: 84.7США     Авторський знак: Ф53    
Опис документа

   
 
Фольварочний В. І.
Пересолений мед [Текст] : комедії / В. І. Фольварочний. — Чернівці : Зелена Буковина, 2000. — 360 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Ф75    
Опис документа

   
 
Франк Р.
Чудо-мед. Вкусный лекарь [Текст] / Р. Франк. — Харьков; Белгород : Кн. клуб "Клуб семейн. досуга", 2010. — 192с.
Мова: Російська     Шифр: 36.847я2     Авторський знак: Ф83    
Опис документа

   
 
Шабаршов И.А.
В стране медоносных пчел [Текст] : [альбом] / И. А. Шабаршов. — Москва : Агропромиздат, 1989. — 216 с.
Мова: Російська     Шифр: 46.91     Авторський знак: Ш12    
Опис документа

   
 
Шим Э.
Медовый ручеек [Текст] : рассказы и сказки / Э. Шим. — Киев : Веселка, 1989. — 255с.
Мова: Російська     Шифр: 84.Рос6-4     Авторський знак: Ш61    
Опис документа

   
 
Шпак В.
Медова гіркота бджільництва Житомирщини : Всеукраїнський лідер за кількістю пасік і солодкої продукції - піонер у розв’язанні проблем галузі [Текст] / В. Шпак // Урядовий кур’єр. — 2018. — 18 квіт. — С. 1, 5.
Мова: Українська     Шифр: 638.1(477.42)    
Опис документа

   
 
Ягелло Й.
Молоко з медом [Текст] : роман / Й. Ягелло ; пер. з пол. Б. Антоняк. — Львів : Урбіно, 2019. — 456 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.162.1     Авторський знак: Я28    
Опис документа

   
 
Яцканин І.Ю.
Мед і сіль [Текст] : проза / І. Ю. Яцканин. — Тернопіль : Терно-граф, 2016. — 192 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Я93    
Опис документа

   

Книжки зі смаком. Яблуневі книжки

опубліковано 19 серп. 2020 р., 06:26 Tatyana Yakushko   [ оновлено 26 серп. 2020 р., 11:15 ]

 
Чарівні казки про золоті яблука [Текст] : Збірник українських народних казок / Авт.-упор. Н.В. Хаткіна. — Донецьк : БАО, 2005. — 288с.
Мова: Українська     Шифр: 82.3(4Укр)-6     Авторський знак: Ч-20    
Опис документа

     
 
 
Вдовиченко Г.
Пів‘яблука. Інші пів‘яблука [Текст] : [роман] / Г. Вдовиченко. — Львів : Вид-во Старого Лева, 2019. — 472 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: В25    
Опис документа

     
 
Вдовиченко Г.
Пів‘яблука [Текст] : роман / Г. Вдовиченко. — Київ : Нора-Друк, 2008. — 240с. — (Популярні Книжки).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: В25    
Опис документа

     
 
Вдовиченко Г.К.
Інші пів‘яблука [Текст] : роман / Г. К. Вдовиченко. — Харків : Кн. клуб "Клуб сімейн. дозвілля", 2013. — 256 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: В25    
Опис документа

     
 
Винничук Ю.П
Балакуче яблуко та інші історії [Текст] / Ю. П Винничук ; іл. Ю.І. Пилипчатіної. — Харків : Фоліо, 2016. — 24 с. — (Дитячий світ).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: В48    
Опис документа

     
 

 
Грицан-Чонка Т.
Живі двері, або Я - спіле Яблуко віків. Я - Жінка... [Текст] : роман-есе / Т. Грицан-Чонка. — Київ : Український пріоритет, 2018. — 288 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Г85    
Опис документа

     
 
Дерманський С.
Царство яблукарство [Текст] / С. Дерманський ; мал. А. Василенка. — 4-е вид. — Вінниця : Теза, 2019. — 185 с. — (Пригодницька бібліотека).
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Д36    
Опис документа

     
 
 
Дніпровський І.
Яблуневий полон [Текст] : Вибрані твори / І. Дніпровський. — Київ : Дніпро, 1985. — 359с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Д54    
Опис документа

     
 
Жовна О.
Її тіло пахло зимовими яблуками [Текст] : оповідання та повісті / О. Жовна. — Львів : Піраміда, 2008. — 388 с. — (Українська модерна проза).
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Ж78    
Опис документа

     
 
Жолдак Б.О.
Яблука з райського саду [Текст] : оповідання і мініповісті / Б. О. Жолдак. — Київ : Преса України, 2013. — 336 с. — (Літературна агенція "Банкова, 2").
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Ж79    
Опис документа

     
 

 
Левченко Л.Г.
Райське яблуко [Текст] : Поезії / Л. Г. Левченко. — Д. : Ліра, 2007. — 184с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Л38    
Опис документа

     
 
Лобе М.
Яблунька [Текст] / М. Лобе, А. Кауфманн. — Київ : Наш час, 2012. — 26 с. — (Равлик).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Авт     Авторський знак: Л68    
Опис документа

     
 

 
Матузок Л.П.
Яблука пізніх віршів [Текст] : поезії / Л. П. Матузок. — Суми : Мрія-1, 2016. — 88 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: М34    
Опис документа

     
 
Нагірняк І.С.
Ранні яблука [Текст] / І. С. Нагірняк. — Чернівці : Букрек, 2014. — 164 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Н16    
Опис документа

     
 
Омельченко І.К.
Культура яблуні в Україні [Текст] / І. К. Омельченко. — 2-ге вид., доп. — Київ : Урожай, 2006. — 304с.
Мова: Українська     Шифр: 42.355     Авторський знак: О-57    
Опис документа

     
 
Панасюк Л.
Справжнє яблуко [Текст] : зб. поезій / Л. Панасюк. — Київ : Смолоскип, 2014. — 112 с. — (Лауреати "Смолоскипа").
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: П16    
Опис документа

     
 
Парізі А.
Крила, яблука та підзорні труби. Наукова революція [Текст] / А. Парізі. — Київ : КІС, 2005. — 190с. — (Якби те знати).
Мова: Українська     Шифр: 72.3     Авторський знак: П18    
Опис документа

     
 
Поклад Н.І.
Райські яблучка [Текст] : новели / Н. І. Поклад. — Київ : Задруга, 2013. — 96 с.
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: П48    
Опис документа

     
 
Процюк С.В.
Чорне яблуко [Текст] : роман про А. Тесленка / С. В. Процюк. — Київ : Академвидав, 2013. — 192 с. — (Автографи часу).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: П84    
Опис документа

     
 

 
Таборовець Л.Л.
Моє життя у яблуневих римах [Текст] : [лірика] / Л. Л. Таборовець. — Хмельницький : Вид. Стасюк Л.С., 2019. — 68 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Т12    
Опис документа

     
 

 
Шудря М.А.
Яблуко в зерняті [Текст] / М. А. Шудря. — Київ : Укр. письменник, 2015. — 720 с. — (Бібліотека Шевченківського комітету).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Ш95    
Опис документа

     
 

 
Яворівський В.О.
Твори. У 5 т [Текст] : повісті, роман. Т.2 : А яблука падають...; Новели; П‘ять імен; Автопортрет з уяви / В. О. Яворівський. — Київ : Фенікс, 2008. — 594 с. : 47 с. іл.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Я22    
Опис документа

     
 
Dzyuba T.
Jennet Bagynyn Almalary [Текст] = Яблука з небесного саду : gosgular / T. Dzyuba, S. Dzyuba ; Tetyana we Sergey Dzyuba ; Turkmen diline geciren Ak Welsapar (Swesiya). — Kiyew; Stockholm : Український пріоритет : GUN, 2016. — 280 s. — Туркмен. та укр. мовами.

Мова: Туркменська     Шифр: 821.161.2=512.164     Авторський знак: D99    
Опис документа

     
Видання російською мовою:


Арсеньева Е.
Ведьма из яблоневого сада [Текст] : [роман] / Е. Арсеньева. — Москва : Эксмо, 2008. — 320с. — (Любовный детектив).
Мова: Російська     Шифр: 84.4Рос6     Авторський знак: А85    
Опис документа

   
 
Берсенева А.
Яблоки из чужого рая [Текст] : [роман] / А. Берсенева. — Москва : Эксмо, 2008. — 416 с. — (Под знаком любви).
Мова: Російська     Шифр: 821.161.1     Авторський знак: Б51    
Опис документа

   
Казаков М.В.
Надкушенное яблоко [Текст] / М. В. Казаков. — Москва : Мол. гвардия, 1989. — 222с.
Мова: Російська     Шифр: 87.774     Авторський знак: К14    
Опис документа

   
 
Каретный А.Д.
Полет яблока [Текст] / А. Д. Каретный. — Кропивницкий : Имэкс-ЛТД, 2019. — 208 с.
Мова: Російська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: К22    
Опис документа

   
Мартынов Е.
Яблони в цвету. Жизнь, воплощенная в песне [Текст] : Песни из репертуара Е.Мартынова,воспоминания о нем / Е. Мартынов. — Москва : Эксмо-Пресс, 2000. — 384 с.
Мова: Російська     Шифр: 85.364.1(4Рос)     Авторський знак: М29    
Опис документа

   
Щеглов Л.М.
Яблоко доктора Щеглова, или что осталось за кадром... [Текст] / Л. М. Щеглов. — С.Пб. : АРТ-пресс, 1995. — 591с.
Мова: Російська     Шифр: 57.0     Авторський знак: Щ33    
Опис документа

   

Bonjour, la France

опубліковано 6 лип. 2020 р., 02:37 Людмила Гелбутовская

14 липня Франція відзначає головне національне свято республіки - День взяття Бастилії.
Взяття Бастилії вважається початком Великої французької революції. Офіційно свято було встановлено у 1880 році. З тих пір штурм фортеці вважається символом згоди та єднання французької нації, а День взяття Бастилії фактично є Днем незалежності країни.
До Національного свята Франції 14 липня відділ літератури іноземними мовами представляє виставку книг 
«Bonjour, la France», подарованих бібліотеці Французьким Культурним Центром.

Презентація Google


Portrait of the USA

опубліковано 2 лип. 2020 р., 03:02 Людмила Виноградова   [ оновлено 2 лип. 2020 р., 03:30 ]

4 липня американці відзначають найбільше державне свято – День Незалежності. Саме до цієї події відділ літератури іноземними мовами Державної бібліотеки України для юнацтва представляє виставку книг «Portrait of the USA», подарованих бібліотеці Посольством Сполучених Штатів.

Америка… Яка вона? Багаточисельні факти американської історії, відомості про державний устрій, цікаву інформацію з географії та культури країни мовою оригіналу ви можете знайти у виданнях, які ми пропонуємо вашій увазі.

На хвилях читацьких захоплень

опубліковано 12 черв. 2020 р., 08:32 Людмила Гелбутовская   [ оновлено 12 черв. 2020 р., 08:46 ]

Прийшло літо, а з ним канікули, і наша бібліотека запрошує молодь провести їх разом з книгою. До вашої уваги добірка літератури для молоді як сучасних українських письменників, так і книги зарубіжних авторів для втамування читацької спраги. Читайте, мрійте, мандруйте, захоплюйтесь!

Презентація Google
Англомовні романи, які змінили світ за версією видання BBC Arts 2019 р.

опубліковано 2 черв. 2020 р., 05:15 Людмила Виноградова   [ оновлено 2 черв. 2020 р., 05:24 ]

Редакція BBC Arts звернулась до групи відомих письменників та літературних критиків з проханням обрати 100 англомовних романів, які змінили або якимось чином вплинули на їхнє життя.

Так наприкінці 2019 року з’явився Топ-100 англомовних романів, які змінили світ за версією видання BBC Arts.

Ми ж відібрали для вас книги з цього списку, які ви можете прочитати у відділі літератури іноземними мовами Державної бібліотеки України для юнацтва.

Наша адреса: м. Київ, просп. Голосіївський, 122/1.Презентація GoogleКнига - світ дитинства. Підбірка книг до Міжнародного дня захисту дітей.

опубліковано 2 черв. 2020 р., 04:58 Людмила Виноградова   [ оновлено 2 черв. 2020 р., 04:58 ]

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей - в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою - захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливість отримання освіти, медобслуговування та інших бід.

Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. В них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечні.

Презентація Google

1-10 of 19