Українська для іноземців

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 08:44 Державна бібліотека України для юнацтва
Створено нову інтерактивну платформу для вивчення української мови іноземцями
https://speakukraine.net/ukr.html

З першої сторінки дізнаємось:
"Дана платформа призначена для всіх, кому потрібно вдосконалити українську мову - як українських громадян, так і іноземців, тому допоміжною мовою є англійська.
Найкращі методологи України підготували для вас 25 найчастіше вживаних тем, та майже 100 цікавих уроків для швидкого опанування української. Ви будете мати справу з цікавими діалогами та вправами, а не з нудними поясненнями правил. Все відбувається у вигляді змагання - змагання Вас із самим собою.
Ми радимо Вам проводити 15-30 хвилин щодня для досягнення більшого результату."

Користувачі мають зареєструватись онлайн, а інструкції чітко описані на веб-сайті Lingva.skills. Великим плюсом є те, що програма не допускає зовнішніх сповіщень, і користувачеві представлений лише матеріал курсу - ніяких дратівливих спливаючих вікон.

Перша сторінка має англійську та українську версії. Проте всі вправи виконуються лише українською мовою.


ЦЕЙ ПРОЕКТ СТВОРЕНО В РЕЗУЛЬТАТІ СПІВПРАЦІ ВЛАДИ У ОСОБІ МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ У ОСОБІ АСОЦІАЦІЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ТА ЦИФРОВОЇ ОСВІТИ, ЯКА РЕАЛІЗУЄ НАЙМАСОВІШІЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ УКРАЇНИ LINGVA.SKILLS.

МЕТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ З ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ:ПОШИРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ У СВІТІ ШЛЯХОМ СТВОРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ БЕЗКОШТОВНО ВИВЧАТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ БУДЬ-КОМУ, БУДЬ-ДЕ ТА У БУДЬ-ЯКІЙ ЧАС.
Comments