Літературне відео

Тут ми збираємо посилання на відеоканали 
Відображається 26 елементів
НазваОписСайтМова
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
Сортувати 
 
НазваОписСайтМова
Литература на канале ИскусствоТВ Презентация книг, встречи с писателями, программа "Поэты и поэзия" (современные поэты читают стихи собственного сочинения). http://www.iskusstvo.tv/Reading рос. 
Казка з татом «Казка з татом» відроджує традиції сімейного читання! Допомагають нам у цьому найкращі автори та художники, провідні українські видавництва дитячої книги та відомі татусі країни. Завдяки вражаючим анімаційним технологіям, кожен вечір казкові персонажі оживатимуть і сходитимуть зі сторінок книжки! http://www.skazki.plus-plus.tv/video укр. 
200-річний ювілей Т. Г. Шевченка Програма Першого Національного http://1tv.com.ua/uk/video/all/shevchenko_200 укр. 
Відеопоезія фестивалю «CYCLOP» відео на твори сучасних українських поетів http://cyclop.in.ua/gallery-2013 укр. 
Видеостихи Виконання поезій з обов’язковою присутністю читця у кадрі.  Видеостихи рос. 
«О литературе и не только» 10 просветительских лекций о литературе, жизни и творчестве писателей, проблемах чтения и русского языка т.д. Интернет-лекторий в рамках библиотечных мероприятий к Году литературы http://chtenie-21.ru/news/10426 рос. 
Історія літератури в авторах і текстах 11-лекційний курс в рамках Вільного лекторію Культурного Проекту плейлист на youtube укр. 
Руccкая литература відеолекторій  63 відео в плейлисті рос. 
Лекторий "Прямая речь" лекторий, специализирующийся на организации публичных лекций по литературе, истории, музыке и психологии. Архив лекций по литературе рос. 
Золотые страницы европейской литературы Проект Лекториум плейлисти рос. 
Лекторий Арзамас  http://arzamas.academy/courses рос. 
Курс літератури Йельського університету Лекції з американської літератури з 1945 р. Плей-лист англ. 
Introduction to Theory of Literature with Paul H. Fry This is a survey of the main trends in twentieth-century literary theory. Lectures will provide background for the readings and explicate them where appropriate, while attempting to develop a coherent overall context that incorporates philosophical and social perspectives on the recurrent questions: what is literature, how is it produced, how can it be understood, and what is its purpose?   YaleCourses англ. 
Вечірня казка для дорослих Читання живою людиною вголос всіляких історій, байок, казок, оповідань, текстів. Вечірня казка для дорослих укр. 
Книга.UA Програма Першого Національного. Експерти та книгомани допоможуть вам не загубитися у світі літератури http://1tv.com.ua/video/program/knyga укр. 
Академічний погляд: акценти шкільної програми Лекційний курс з української літератури для вчителів середньої школи. Шкільна класика від барокової прози до огляду сучасної української літератури. плейлист  укр. 
Ми в контексті (зарубіжна література) Чи обмежується вивчення зарубіжної літератури розмовами про світову класику? Як формується «золотий список» найкращих книжок, які із них потрапляють до шкільної програми і що по суті є художнім перекладом – мистецтвом дати шанс книжці заговорити ще однією мовою? Чи справді аж так бідно й нецікаво виглядає українська література в контексті зарубіжної – і що виявиться, якщо їх уміло порівнювати? Лекційний курс «Ми в контексті» адресований насамперед вчителям зарубіжної літератури. Університетські викладачі діляться із вчителями середньої школи знаннями про сучасні погляди на вивчення літератури. Плейлист "Ми в контексті" укр. 
Осмислені і переосмислені (класики) Курс лекцій «Осмислені та переосмислені», є розповіддю про сучасні погляди на життя та творчість класиків української літератури. Метою курсу, ініційованого Літературною лабораторією та відділом освітніх програм Мистецького арсеналу, є інтеграція університетських викладачів та вчителів середньої школи, які мають нагоду поділитися знаннями та обмінятися практичним досвідом. Плейлист "Осмислені і переосмислені" укр. 
Курс "100 років укрліт за 100 хвилин" Курс лекцій "100 років української літератури за 100 хвилин". Читає Євгеній Стасіневич, літературний критик, аспірант Національного університету "Києво-Могилянська академія". плейлист укр. 
Курс "Українська література в іменах" 39 поетів, драматургів та прозаїків оживають в небанальних історіях від Ярини Цимбал та Євгенія Стасіневича - чи не найкращих українських літературознавців сучасності. Від “канону” - Шевченка, Лесі Українки, Франка та Куліша вони проведуть слухачів через неоромантизм, модернізм, футуризм та соцреалізм в українській літературі. Героями лекцій стали Наталія Кобринська, Ольга Кобилянська, Майк Йогансен, Микола Хвильовий, Улас Самчук, Олесь Гончар, Василь Стус, Ігор Римарук та ще понад два десятки авторів. плейлист укр. 
Курс "Журналістика в літературі з Ростиславом Семківим" Курс лекцій "Журналістика в літературі". Читає Ростислав Семків, літературознавець, літературний критик, перекладач, видавець, доцент Національного університету «Києво-Могилянська Академія». плейлист укр. 
Курс "Крепкая Литература" Курс лекций "Крепкая литература" об отношениях знаменитых писателей с алкоголем. Читает Евгений Стасиневич, литературный критик, аспирант Национального университета "Киево-Могилянская академия". плейлист рос. 
Література на межі дисциплін Лекції з літератури для вчителів від Літературної лабораторії Література на межі дисциплін укр. 
Національні поети курс зі світової літератури для вчителів середньої школи. Викладачі вищої школи та науковці продовжують ділитися знаннями і досвідом з педагогами, а завдяки відеозаписам подій унікальні авторські лекції стають доступними для усіх зацікавлених. Від розмови про Данте – через Ґете, Байрона, Бернса, Пушкіна, Шевченка, Бодлера, Вітмена, Дікінсон – і аж до підсумкової лекції про Шекспіра, тут йдеться про поетів, чия творчість займає вагоме місце у каноні світової літератури. Кожен із них є культурним героєм свого часу, а також – національним символом. Національні поети укр. 
Легка література Легка література - для всіх, хто хоче запам'ятати, повторити, перевірити свої знання! Готуйся до ЗНО легко і весело. Просто про сюжети творів українських письменників. І не тільки Легка література укр. 
Лайфхаки з української літератури Проект EdEra та ГС «Освіторія» створили безкоштовний онлайн-курс з української літератури у формі корисних порад (лайфхаків). плейлист укр. 
Відображається 26 елементів
Comments