Storyline Online: мульткнижки від кінозірок

опубліковано 25 жовт. 2014 р., 13:47 Tatyana Yakushko   [ оновлено 26 жовт. 2014 р., 11:21 ]

Щоб допомогти дітям піддатися магії книжок та читання та підвищити рівень грамотності американська Гільдія телеакторів (Screen Actors Guild, SAG) в 1993 році започаткувала проект BookPALS (Performing Artists for Literacy in Schools або артисти для грамотності в школах). Бо хто може прищепити цю  любов  краще за професійних виконавців, обдарованих в мистецтві розповіді?  Сьогодні, BookPALS обслуговує більше 60 тисяч дітей в державних школах, лікарнях і соціальні служби щомісяця.
У 2001 році, SAG Foundation отримали щедрий грант на створення п'яти цифрових відео за участю професійних акторів, які читають якісні дитячі книжки.
 Ці п'ять історій перетворились  в міжнародно визнаний  проект «Storyline Online», що в даний час пропонує десятки історій із знаменитостями у тому числі Аннет Бенінг, Гектор Елізондо, Бетті Уайт, Джеймс Ерл Джонс, Джейн Качмарек, Бредлі Уітфорд, Шон Остін, Есаі Моралес, і Елайджа Вуд.

Видео YouTube

 Суть проекту проста: фахові актори виразно читають захопливі, динамічні, сюжетні й дотепні дитячі книжки. А поки голос за кадром розповідає прецікаву історію, ми з вами дивимося яскраві ілюстрації й вивчаємо англійську мову.
Ви можете переглядати історії з каналу youtube, але ж зверніть увагу! на сайті кожна історія також має додаткові рекомендації фахівців з читання та грамотності, тож відео та пов'язані з ними навчальні програми зміцнюють розуміння, усні і письмові навички читачів, які вивчають англійську мову по всьому світу. Доступно 24 години на день, сім днів на тиждень, безкоштовно.

The Kiss That Missed


Comments